Anita pojawiła się w moim domu jak kolorowy ptak. Jej lekkość bycia, radość, ciepło i serdeczność ujęły mnie od razu. Ma w sobie to, o czym w większości marzymy, chcąc powrócić do radości dziecka. Prowadzi indywidualną i grupową terapię dźwiękiem oraz pracę z ciałem. Pomaga powracać do równowagi, odzyskiwać utracony głos i chęć do zmiany. Anitę zaprosiłam do współpracy, ponieważ przy Niej można poczuć się prawdziwie uskrzydlonym.

Anita Długosz

Całe moje życie to muzyka- poprzez muzykę wyrażam Siebie. Nasze ciało to instrument, który trzeba nastroić. I tym się dzielę - pomagam się nastroić, podwyższyć wibracje. Jestem Siewcą. Według analizy Human Design jako Generator Manifestujący 6/2 " Naturalnie pokazuję innym jak być i żyć zgodnie ze sobą". I tak, zanim dowiedziałam się tyle ile wiem teraz o sobie , życie i tak już miało na mnie plan i mnie ukierunkowało.

 

Ukończyłam Szkołę Muzyczną I i II stopnia uzyskując tytuł zawodowy muzyk - instrumentalista w klasie fortepianu, Akademię Muzyczną w Łodzi na kierunku: muzykoterapia, Masaż Dźwiękiem wg Petera Hessa, a poza tymi najważniejszymi moimi gruntami ukończyłam także liczne kursy masaży manualnych, podyplomowe pedagogiczne studia, kurs logorytmiki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam głównie jako Instruktor śpiewu prowadząc zespoły wokalne, muzykoterapeuta w Szkole z oddziałami specjalnymi,  od lat realizuję zajęcia muzyczne -muzykoterapeutyczne w przedszkolach, prowadzę zajęcia pilates z elementami jogi i z muzykorelaksacją, indywidualne sesje Masażu Dźwiękiem, zajęcia Zaśpiewy - czyli radosne odkrywanie swojego głosu na przeróżne sposoby.

 

Oferuję także Koncerty Relaksacyjne wykorzystując misy tybetańskie, gongi, rav vast, tank drum, bęben oceaniczny, dzwoneczki i inne instrumenty relaksacyjne. Jestem w trakcie nauki gry na loop boss, co daje mi możliwość kreować oraz manifestować to co czuję i być samowystarczalną multiinstrumentalistką.

 

Kocham to co robię i chętnie się dzielę swoją pasją, a motto, które towarzyszy mi od czasów studiów to :

"Muzyka wyraża to, co nie może być wypowiedziane i co nie może być stłumione"  Wiktor Hugo

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100057456729721