Polecam wsparcie Pani Joanny wszystkim tym, którzy czują się w życiu zagubieni, zakleszczeni w przeszłości i lękach, z obniżoną samooceną. Nie mogłam już wytrzymać sama ze sobą, przepełniona  złością na siebie i cały świat.

Na terapię trafiłam po wielu poszukiwaniach przyczyn długotrwałego złego samopoczucia,  z ogromną nadzieją na ratunek. Nie zawiodłam się. Terapia z panią Joanną umożliwiła mi inne spojrzenie na moje problemy, zwróciła moje oczy na mnie jako źródło tego co się ze mną dzieje i jak reaguję na świat;  obnażyła mnie tą,  którą usilnie skrywam w głębi przed światem.

Otrzymałam wiele narzędzi i wskazówek , które mogę wykorzystywać na co dzień dla poprawy swojego samopoczucia. Istotny dla mnie rezultat terapii to poprawa relacji z dziećmi, w szczególności z córką.  Nauczyłam się refleksji nad swoim zachowaniem.

W sumie to początek mojej drogi w zmianie. Pani Joanno bardzo dziękuję, szczególnie  za ciepłą lecz rzeczową atmosferę spotkań.

 

Kasia R.

Kochana Joasiu,

Sesjami terapeutycznymi przeprowadziłaś mnie przez bardzo trudny okres mojego życia. Dzięki pracy z Tobą, odzyskałam spokój, sen i zaufanie do siebie.  Moje życie znów nabiera barw.

Pomogłaś mi wydobyć i przepracować tłumione traumy i uporać się z obezwładniającym mnie smutkiem. Moje życie nabrało sensu. Myślę, że wtedy mnie uratowałaś.

Dziękuję Ci serdecznie

 

Beata z Mazur

Spotkania z Joanną, to wielka przygoda, twórczy, dynamiczny proces, otwierający umysł i serce. Pomocny w zrozumieniu własnego wnętrza.

 

Rozmowy z Joanną pomogły mi dotrzeć do siebie twórczej, radosnej i swobodnej. Dzięki tym spotkaniom możliwe stają się rzeczy, które nie mieściły mi się wcześniej w głowie. Życie nabrało tempa i barw.

 

J. Piłatowicz- Szymkowiak

Opinie

Joanna Frankiewicz to niezwykła kobieta. Poznałyśmy się wiele lat temu w Murzasichlu. Już wtedy oferowała ludziom coś więcej niż tylko wypoczynek w górach.

Zawsze ciekawili ją ludzie, ich historie i to jak może ich „obudzić” do pełnego czerpania z życia.

 

Obserwowałam proces rozwoju i nauki Joanny, jak z pasją zdobywa kolejne szczeble wtajemniczenia, możliwości wpływania na ciało człowieka zmęczone traumami i niechcianymi emocjami.

 

Kiedy przyszedł w moim życiu bardzo trudny czas, Joanna pochyliła się nade mną oferując swój czas, treningi TRE® , Dotyk Motyla i inne terapie.

Pięknie wspierała mnie słowem, obecnością i pełną akceptacją. Wtedy jej pomoc była dla mnie bardzo cenna.

To czego mnie nauczyła dało mi siłę do stawienia czoła codzienności.

 

Uważam, że ta miękka praca z objawami psychosomatycznymi jest niezbędna i potrzebna każdemu, to chce o siebie zadbać z uważnością.

 

Małgorzata Rakowska 

Na terapię trafiłam 2 lata temu i dosłownie odmieniła moje życie. Zaczęło się od problemów z biodrem. Mam dyskopatię w odcinku lędźwiowym kręgosłupa i wielokrotnie byłam leczona ze stanów zapalnych zastrzykami  przeciwzapalnymi, gdyż nie mogłam chodzić.

 

Kiedy jednak dołożyły się problemy z chodzeniem i leżeniem ze względu na biodro, byłam załamana.  Po dwóch miesiącach przyjmowania leków bóle zniknęły, by po kolejnych trzech powrócić. Mój układ pokarmy zaczął odmawiać posłuszeństwa ze względu na ilości leków, które przyjmowałam.

 

Wtedy w moim życiu pojawiła się Joanna i zasugerowała, że bóle mogą mieć związek z napięciami w moim organizmie. Byłam sceptyczna, ale pomyślałam , że nie mam nic do stracenia i zaczęłam terapię, tym bardziej, że przechodziłam już wcześniej silną depresję i wiedziałam, że znowu mi grozi.

 

Okazało się, że skumulowałam w sobie ogromne pokłady stresu, związane z trudnościami życiowymi z jakimi się borykałam. Pracowałyśmy z różnymi traumami z mojego dzieciństwa oraz życia dorosłego. Bóle biodra ustąpiły bezpowrotnie, a ja złapałam równowagę psychiczną.

 

Do dziś nie mogę uwierzyć, że to zadziałało, ale wiem już, że tabletki to ostatnie po co sięgnę. Joanna nauczyła mnie kilku technik radzenia sobie ze stresem i korzystam z nich w życiu codziennym, tak by powracać do równowagi. Wiem, że uszkodzeń w kręgosłupie już nie cofnę, ale mogę radzić sobie ze stresem w taki sposób, by nie powstawały kolejne stany zapalne w moim organizmie.

 

Aleksandra Ambroziak

Pani Joanna to bardzo ciepła, wrażliwa i empatyczna osoba, która w niezrozumiały dla mnie sposób dociera w głąb duszy i ciała, pomagając uleczyć i zrozumieć samego siebie.

Dziękuję!!!

 

Sylwia z Zakopanego

Joasia, masz wielkie serce do pomocy. Odbyłam z Tobą wiele sesji, które dzięki Tobie, były wspaniałą podróżą w głąb mnie samej. Dzięki Tobie bardziej poznałam i zrozumiałam siebie i pewne mechanizmy, które mną rządziły, kiedy nie do końca potrafiłam je rozpoznać.

 

Jesteś osobą pełną empatii i bardzo zaangażowaną. Na Twojej twarzy odzwierciedlał się mój ból jak i moja radość, wiedziałam że słuchasz, wiedziałam, że jesteś ze mną w tym co przeżywam, a jednocześnie wiedziałam, że wiesz jak mnie przez to przeprowadzić.

 

Pamiętam mój ból po śmierci mojej mamy, kiedy rozmawiałyśmy, patrzyłaś na mnie i czułam się jakbym rozmawiała z mamą.

 

Dziękuję Ci za to z całego serca. Będę każdemu polecać pracę z Tobą, bo warto poddać się Twojemu prowadzeniu w trudnościach, z którymi sami sobie nie radzimy.

 

Jestem wdzięczna za Ciebie, dziękuję, dziękuję, dziękuję.

 

Magda z Gliwic

Kilka lat temu po trudnych przeżyciach moje życie doszczętnie się posypało. Byłem zagubiony, nie wiedziałem jak sobie pomóc i dalej żyć. Moja głowa była całkowicie wypełnione lękami i natrętnymi myślami.

 

Po około 3 latach ogromnie trudnego życia zacząłem rozmowy z Panią Joanną, która pomogła mi odbudować system wartości i uproszczając pokazała mi, że można żyć inaczej.

 

Na początek pomoc polegała na zwykłych rozmowach przepełnionych zrozumieniem. Później rozpoczęliśmy terapie EFT, a następnie Brainspotting. Miałem różnych terapeutów, ale z żadnym nie udało mi się dotrzeć tak głęboko do sedna problemu. Przerobiliśmy masę moich traum z przeszłości oraz ograniczających mnie przekonań.

 

Pani Joanna ma znakomite wyczucie, potrafi rozpoznać problem i pokierować odpowiednią ścieżką do jego rozwiązania. Podczas terapii korzysta z różnych technik, które są naprawdę trafne.

Aktualnie borykam się z problemami, ale jest ich znacznie mniej i nie są już one aż tak silne, a co najważniejsze otrzymałem narzędzia dzięki którym mogę sobie z nimi radzić.

 

Zdecydowanie polecam Panią Joanne. Ma ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Jest elastyczna, ma znakomite wyczucie i równocześnie jest osobą bardzo serdeczną i sympatyczną, pełną empatii i zrozumienia.

 

Bartek z Trójmiasta

Poznałam Joannę w trudnym dla mnie czasie. Nie musiałam nic mówić, aby wiedziała, że jestem w naprawdę złym stanie psychicznym i fizycznym. 

Zaproponowała luźną, niezobowiązującą  rozmowę.

Dała mi kilka technik, które mogłam stosować od zaraz, aby poczuć się lepiej.

 

Zrozumiałam, że jest osobą, której mogę zaufać i opowiedzieć o wszystkich  swoich problemach i troskach, a wiele ich było. 

Zaczęłam uczęszczać na sesje terapeutyczne, które odbywały się u Niej, w miłej, domowej przestrzeni.

 

Przy Joasi, nie czuję się skrępowania. W razie potrzeby przytuli, wyjaśni i   po prostu będzie, gdy jest trudno. Jest w pełni zaangażowana w to co robi.

 

Po każdych zajęciach wychodziłam o jedną troskę lżejsza. Zaczęłam rozumieć co się ze mną dzieje, powoli wyciszać i zdrowieć. Wiele jej zawdzięczam i bardzo cenię jej wiedzę i profesjonalizm.

 

Dlatego też  wiem, do kogo na pewno zwrócę się o pomoc  w gorszych momentach mojego życia. Z pewnością będzie to Joanna, której po prostu ufam.

 

Becia z Nowego Sącza

Joannę poznałam parę lat temu. Pierwsze spotkanie zaowocowało sesją TRE® i było tak zaskakującym i nieprawdopodobnym przeżyciem, że do dziś pamiętam emocje, które opuszczały moje ciało.

 

Z radością czekałam na następne sesje, dostawałam wiedzę i narzędzia jak wspomagać ciało w uwalnianiu napięć , także do samodzielnej pracy w zaciszu domowym.

Ostatnie nasze spotkania były online, gdzie dzięki technikom EFT,  pracowałam nad  "czarnym scenariuszem".

 

Wyciągałyśmy na światło dzienne demony i lęki , które blokowały mnie w rozwoju, odbierając radość Życia, wpędzając w bezsenność, choroby...

Wypuszczając je z ukrycia,  odbierałam im moc.

Nie są już tak gigantycznych rozmiarów, a po czasie okazało się, że wyhodowałam je jedynie we własnej głowie.

 

W każdym z nas drzemie moc do somouzdrawiania lecz coraz częściej brakuje nam dystansu, perspektywy do nawarstwiających się problemów codzienności i pomysłu jak odbudować wewnętrzny spokój.

I dlatego pomoc tak wrażliwych, doświadczonych i empatycznych terapeutów jest bezcenna. Z całego serca polecam Joannę, będziecie w bezpiecznych i bardzo fachowych  rękach.

 

Arnika Roszkowska

Uwielbiam pracę z Joanną. Doskonale radzi sobie z moim oporem przed uwalnianiem i głęboką pracą. Pomaga mi wytropić mojego wewnętrznego sabotażystę, by zobaczyć w nim niemal przyjaciela.

Jest dokładna, drąży, szuka, z uwagą obserwuje moje reakcje, zaskakuje pytaniami.

 

Pracę z moimi konfliktami, problemami, trudnymi emocjami idealnie łączy z pracą z ciałem, odczuciami z niego płynącymi. Nawet jeśli wydaje mi się, że moje ciało nic nie czuje, okazuje się, że jednak czuje.

W moich sesjach zwykle pokazują się traumy pokoleniowe.

 

Joanna w doskonały sposób prowadzi mnie do uwolnienia przekonań i schematów, lojalności wobec przodków.

 

Nawet gdy bardzo mi się nie chce, nawet gdy sesje są trudne, mocne, kończymy moim wewnętrznym spokojem, poczuciem ulgi, a często także radością.

 

Z wdzięcznością, Ewa G.

Nigdy nie chciałam podjąć terapii chociaż wiedziałam, że powinnam ze względu na moje dzieciństwo. Mój ojciec był alkoholikiem, a ja nigdy nie przepracowałam tego problemu.

W pewnym momencie przestałam sobie radzić z problemami życia dorosłego.

 

I pewnie trwałabym w takim stanie od czasu do czasu lecząc się na depresję, gdyby nie problemy z nastoletnim dzieckiem.

Kiedy zauważyłam, że tracę kontakt z moją córką i cokolwiek bym zrobiła obraca się przeciwko mnie, postanowiłam sięgnąć po pomoc i trafiłam na terapię do Pani Joanny. 

Okazało się, że żeby pomóc dziecku powinnam zacząć od siebie. To faktycznie zadziałało. Moje napięcie spadło, a to przełożyło się na kontakty z moimi domownikami.

 

Moje zamykające się dziecko przytuliło mnie po roku czasu, a kilka dni temu doczekałam się słów „kocham Cię mamo”.

Jestem za to bardzo wdzięczna i żałuje tylko, że wcześniej byłam taka zamknięta na pomoc.

 

Monika mama Hani

Pani Joanna jest bardzo pomocna w dążeniu do utrwalania zdrowych nawyków i akceptacji samego siebie.

Wyjaśnia i podaje różne ćwiczenia, które poprawiają jakość życia.

 

Człowiek czuje ulgę i spokój po jej sesjach, gdy przepracuje to co trudne i niechciane, uwolni emocje, których nawet często nie był świadom, ukryte złości, smutki, strach, czy wstyd.

Tak jak było to w moim przypadku.

 

Damian z Ostrowca Świętokrzyskiego

Joanna jest bardzo zaangażowaną, konkretną i uważną terapeutką.

Czułam się bezpiecznie podczas sesji i w zaufaniu podążałam za jej wskazówkami.

 

W atmosferze życzliwości  i uwagi, która przez cały czas daje łatwiej się spotkać ze swoimi  trudnościami.

 

Joanna stwarza przestrzeń i daje wsparcie dla wszystkiego, co się wydarza.

 

Eliza

Joanna jest wspaniałą, wrażliwą, niesamowicie intuicyjną i mądrą terapeutką. Ma wiedzą i doświadczenie ugruntowane w wielu metodach pracy z ciałem i umysłem. Miałam okazję pracować z Nią metodą EFT Cellural EFT i Brainspotting.

Jestem pod ogromnym wrażeniem jej ciepłego, pełnego chęci niesienia pomocy zaangażowania i wiary w nasze zdolności samoleczenia, wsparte obecnością i umiejętnym prowadzeniem terapeutycznym. Pracując z Joanną z tygodnia na tydzień zyskiwałam poczucie, że sytuacje, które mnie przerastały, są o wiele łatwiejsze do przezwyciężenia.

Wszystko dzięki temu, że zrozumiałam, co wtedy dzieje się w mojej głowie i co za tym stoi. Szczególnie fascynująca była praca z generacyjnym przekazem i czyszczenie traum pokoleniowych.

Wychodziłam z tych sesji lżejsza, z wglądem i zrozumieniem, że pewne rzeczy nie zaczęły się ode mnie, a mimo to mam wpływ na ich przeprocesowanie i domknięcie. Z nadzieją i otuchą czekam na każdą wspólną sesję i wiem że jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam terapię u Joanny!

 

Pozdrawiam Maja

Bardzo polecam terapię z Panią Joanną, która jest niezwykle inspirująca i bardzo głęboka.

 

Pani Joanna jest wszechstronną terapeutką o niezwykłej intuicji i nieprzeciętnym czuciu ciała, co pozwala na bardzo wnikliwą i trafną diagnozę problemu, na którym pracujemy. Jednocześnie posiada ogromne wyczucie w doborze technik terapeutycznych w zależności od problemu i potrzeb drugiej osoby.

 

Praca z Nią jest niesamowicie wspierająca i uzdrawiająca.

 

Polecam gorąco jako wspaniałą terapeutkę i osobę :)

 

Urszula z Dolnego Śląska

Jeżeli szukasz terapeutki, która pomoże Ci skonfrontować się naprawdę z tym, co stoi na Twojej drodze do szczęśliwego życia, to na pewno dobrze trafiłaś/łeś.

Praca z Joanną to nie jest „bułka z masłem”, to nie łatwy i przyjemny proces, ale najważniejsze, że przynosi efekty.

 

Połączenie bardzo rozwiniętej intuicji z mocnym osadzeniem w rzeczywistości, pozwala pracować zarówno z tzw. przyziemnymi tematami, jak i z tym wszystkim, co jest poza zasłoną tego, co widzialne.

Sesje z Joanną dały mnie zarówno wsparcie, jaki i motywację do działania.

Sama prowadzę sesje terapii holistycznej, dlatego mój umysł zna bardzo dużo metod rozbrajania podświadomości, puszczania i wcale nie jest łatwo go podejść.

 

Dzięki prostocie EFT, trzeźwemu spojrzeniu oraz wrażliwości terapeutki udało się przechytrzyć moje obrony i dotrzeć do moich najbardziej bolesnych oraz wstydliwych miejsc. Za co jestem wdzięczna, gdyż bardzo potrzebowałam oddać prowadzenie, odpuścić kontrolę i po prostu zaufać.

Polecam zarówno z serca, umysłu, jak i ciała.

 

Urszula Mikłasiewicz

Joanna to niezwykle ciepła, empatyczna i serdeczna osoba. Jej osobowość, doświadczenie terapeutyczne i profesjonalny warsztat  powodują, że Joanna szybko dociera do sedna problemów  i pomaga je skutecznie

„rozbroić”. Ja doświadczyłam tego już na pierwszej sesji. Żadnemu terapeucie nie udało się uzyskać u mnie takiego efektu, w tak krótkim czasie. Jestem za to Joannie bardzo wdzięczna i już nie mogę się doczekać następnych spotkań. Joasiu, dziękuję.

 

Pozdrawiam  Cię ciepło

Marzena

Joasia jest bardzo uważną i ciepłą terapeutką. Miałam z nią sesję na temat zmiany nie wspierających przekonań, podczas których Asia wyłapywała kolejne warstwy i używała skutecznych technik na ich rozpuszczenie. Godna polecenia i zaufania. 

 

Urszula Mikłasiewicz

Jestem człowiekiem twardo stąpającym po ziemi. Mam naturę „zadaniową" i zawsze muszę rozumieć powód dla którego coś wykonuję. Uwielbiam odczucie odpowiedzialności i dlatego zawsze szukam wymagających zajęć, co pozwala mi na odczucie spełnienia.

Zarówno cechy mojego charakteru jak i szereg uwarunkowań zewnętrznych obecnych czasów spowodowały, że w codziennym życiu brakowało mi cierpliwości. To wszystko w połączeniu z moją przeszłością, której nie do końca sobie uświadamiałem, zaczęło negatywnie wpływać na moją rodzinę.

Zarówno moja żona jak i dzieci doszły do wniosku, że powinienem porozmawiać z psychologiem.  Oczywiście w „głębi siebie" czułem, że moja rodzina ma rację. Jednak do rozpoczęcia przemiany pozostała odpowiedź na zasadnicze pytanie; 

... Gdzie lub do kogo mam pójść z tym problemem ? ...".

Na moje szczęście pojawiła się Pani Joanna Frankiewicz.

Myślę, że w świetle tylu dobrze opisanych przez innych pacjentów (kursantów) zalet Pani Joanny, nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej. Pisanie o tym, jak dobrym specjalistą jest Pani Joanna nie jest tak wymownym, jak opisanie co się zmieniło w moim życiu. Myślę, że uwypuklenie, co się już zmieniło i cały czas się we mnie zmienia, jest najlepszą rekomendacją.

Rozpoznaje już przyczynę swoich złych emocji, co pozwala na kontrolę złego samopoczucia. Jestem znacznie spokojniejszym człowiekiem, który spokojem reakcji na codzienne problemy, zaskakuje samego siebie. Obawiałem się, że moja nadmierna nerwowość już się nigdy nie skończy. Tymczasem widzę, że całkowicie bezwiednie i odruchowo potrafię zachować się lub odpowiedzieć innej osobie, z dużym spokojem. Ton mojego głosu zmienił się na tyle, że czasami sam słysząc, co powiedziałem, zastanawiam się, czy na pewno te słowa pochodzą z moich ust.  

Gorąco polecam zajęcia u Pani Joanny, z jednego zasadniczego powodu; Każdy w życiu musi sam walczyć o siebie. Pani Joanna pomaga w przeprowadzeniu tej batalii w sposób, który jest skuteczny.

 

Arek Sz.

Polecenie:

Z racji mojego zawodu znam wielu terapeutów, sama wykonuje zawód podobny oraz pochodzę z domu mamy psychoterapeutki.

Wiem że sam tytuł psychoterapeutki w dobie szybko zdobywanych kwalifikacji może niestety jeszcze o niczym nie świadczyć.

Inaczej jest z Joanną Frankiewicz. Poznałyśmy się 13 lat temu i od kiedy ją znam, Joanna przygotowywała się do zawodu psychotearapeutki.

Jest przeszkolona u najwybitniejszych terapeutów, doświadczona, ze wspaniałym kontaktem z ludźmi i posiada niebywałą intuicję.

Sama byłam na kilku sesjach prowadzonych przez Joannę które, pamiętam do dzisiaj z racji ich głębokości pracy oraz wglądów które wtedy miałam.

Szczęśliwi Ci którym będzie pomagała.

 

Dorota Ostoja-Zawadzka                  

CEO, Facylitator, Trener, Coach