Ewelina Szuba

Ewelina pojawiła się w moim życiu, kiedy robiąc stronę Akademii doświadczyłam załamania i niemocy. Z sobie właściwą pozytywną energią i cierpliwością, pomogła mi ją przenieść na inną platformę i zrealizować moje wyobrażenie o niej. A ponieważ mamy wspólne spojrzenie na wiele spraw i doświadczenie w prowadzeniu własnych firm, planujemy zrobić  w nowej odsłonie, szkolenie "Kobieta na Swoim", aby wesprzeć kobiecą energię w biznesie. Jestem wdzięczna Ewelinie, że pomaga mi współtworzyć Akademię i zajmuje się marketingiem internetowym.

W ciągu wielu lat prowadzenia własnej działalności nauczyłam się bardzo wiele. Pracowałam w typowo męskim świecie, zarządzałam zespołem pracowników, negocjowałam kontrakty opiewające na ogromne sumy, doświadczyłam też wielu sukcesów i porażek, braku przychodu, zamknięcia działalności. Gdy przyszedł czas na wyjście z męskiego świata i wejście w żeńską energie, byłam rozdarta. Weszłam w świat kreacji i stworzyłam swój własny, rękodzielniczy produkt. Tworzenia go uczyłam się od podstaw, nie mając żadnych wcześniejszych umiejętności. W tamtym momencie chyba tylko ja wierzyłam w powodzenie tego projektu.

 

Nie miałam żadnego doświadczenia w sprzedaży online, w działaniu social mediów, takich jak: Fb czy Ig, w działaności marketingowej, w prowadzeniu sklepu online, w pozycjonowaniu stron. Całą wiedzą, którą chce się z Tobą podzielić, zdobyłam sama, popełniając przy tym milion błędów, robiąc jeden krok na przód, a później trzy do tyłu. Nadszedł czas, aby wyjść z tym doświadczeniem do świata i pokazać innym, że też mogą stworzyć swój dochodowy biznes opierający się na pasji, kreatywności, autentyczności i zaangażowaniu.

 

Tworzyłam Kobiecą energię w biznesie z myślą o kobietach. Na początku mojej działalności, to właśnie pomoc i towarzyszenie kobietom w ich przedsięwzięciach, było moim celem.

 

Ale czas pokazał coś zupełnie innego. Okazało się, że moja wibracja nie przyciąga do mnie tylko samych kobiet, że mężczyźni również potrzebują kobiecej energii w swoich biznesach, żeńskiej kreacji i spojrzenia z innej, odmiennej perspektywy.

 

Czym jest kobieca energia ?

To kreatywność, intuicja, czucie, zmysły i emocje. To umiejętność odbioru drugiej osoby, wczucie się w jej energię i wibracje. To cierpliwość i budowanie bezpiecznej przestrzeni do działania.

 

Moim potencjałem jest niesienie tych wartości moim klientom. 

 

https://kobiecaenergiawbiznesie.pl