Zuzanna Frankiewicz

Zuzię znam odkąd dowiedziałam się, że przyjdzie na świat, jest moją córką. Jako matka, pasjonatka poszerzania samoświadomości, od 14 roku życia ciągnęłam ją na różne warsztaty rozwojowe. A teraz jest mi strasznie miło, że mogę zaprosić Ją do współpracy. Zuzia jest jak kolorowy ptak, który dużo czuje, dużo wie i dużo widzi, a przy tym dużo daje od siebie innym. Emanuje i zaraża kobiecością. Jest fotografką, która pomaga kobietom zachwycić się ich własnym ciałem. Tańczy, maluje, medytuje i kocha swoje wolne, barwne życie.

Interesuję się ciałem i różnymi formami pracy z nim. Tworzę projekt Uzdrawianie Fotografią, którego misją jest wspieranie kobiet w ich drodze do samoakceptacji i wewnętrznej wolności. Przeprowadzam sesje służące uwolnieniu się od męczących i ograniczających przekonań na temat swojego ciała. Pracuję z tematem wstydu i braku poczucia własnej wartości, a moim medium jest fotografia. Od siedmiu lat fotografuje hobbystycznie, a od trzech profesjonalnie.

 

Skończyłam Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowie, która bardzo poszerzyła moje horyzonty i pozwoliła na dalszy rozwój. Zajmuję się medytacjami ruchowymi Osho, które łączą elementy wielu tradycji i przywracają harmonię ciała i umysłu. Od wielu lat praktykuję TRE (Trauma Releasing Exercises). Jestem zwolenniczką podążania za głosem intuicji zarówno w tańcu (5Rytmów, kontakt improwizacja) jak i w malowaniu (Ukończyłam II stopień VedicArtu), pracy z głosem, emocjami i dotykiem. Wierzę, że każdy z nas ma zdolność do uzdrawiania siebie i podążania za swoją wewnętrzną mądrością.

 

Instagram: https://www.instagram.com/uzdrawianie.fotografia/

Strona www: https://uzdrawianiefotografia.pl/