Kliknij w przycisk powyżej

Dobrze, że wybierasz siebie!

Pierwszy krok jest trudny, ale najważniejszy.

To jak się ze sobą czujesz, zwyczajnie, zależy od Ciebie.

Jak przygotować się na sesję?

Polityka prywatności

Regulamin Sklepu

Zajmiemy się przede wszystkim Twoimi emocjami. One zakodowane są w Twoim ciele.

 

Kiedy stopniowo poznawać będziesz język swojego ciała, zrozumiesz, że każda emocja ma Ci coś specjalnego do powiedzenia. Za każdą kryje się jakaś Twoja potrzeba i przekonanie, które będziesz potrafił rozpoznać.

 

Mogą pojawić się też wspomnienia, których często sobie nie uświadamiasz, bo zostały zepchnięte w niepamięć. Bo, gdy przytrafiało się to trudne, właśnie ukrycie ich głęboko w podświadomości, było najlepsze dla Twojego przetrwania.

 

Ale teraz, w nowych, stresujących sytuacjach, te nękające okruchy wspomnień, wypływają na wierzch w postaci różnych emocji i myśli, domagając się zauważenia i uzdrowienia. Są jedynie echem przeszłości. I kiedy w końcu wypłyną do Twojej świadomości, neutralizują się i przestaną mieć nad Tobą władzę.

 

Twoja uzdrowiona przeszłość, to też uzdrowiona teraźniejszość. Pojawi się ulga i przypływ energii. Zaczniesz czuć się lepiej w swojej skórze i zmieni się też Twój wewnętrzny obraz siebie. Staniesz się wolny, rozluźniony i spokojny.

Czym zajmiemy się na sesji?

Jak wygląda pierwsza sesja?

Zapisz się na nieodpłatną sesję:

Zapraszam Cię

na nieodpłatne, 20-30 minutowe spotkanie online.

Odpowiem na Twoje pytania, abyś miał pewność, że dobrze wybrałeś.

Na sesje online przygotuj telefon lub komputer, a także słuchawki i działającą kamerkę oraz zeszyt i długopis do robienia notatek. Sprawdź, czy działa aplikacja przez, którą się połączymy.

 

Znajdź sobie miejsce, w którym będziesz czuł się bezpiecznie. Koniecznie upewnij się, że w trakcie całej sesji nikt  Ci nie będzie przeszkadzać. Dobrze gdybyś miał pod ręką chusteczki oraz wodę.

 

Przygotuj się na to, że po sesji możesz odczuwać zmęczenie. Więc dobrze, abyś uwzględnił dodatkowy czas i miejsce na  odpoczynek.

Pierwsze spotkanie służy wzajemnemu poznaniu, przyglądnięciu się problemowi, ustaleniu celów, które są dla Ciebie ważne oraz uzgodnieniu dalszej współpracy. Nakreślam Ci mniej więcej plan terapeutyczny, pokazuję czym należałoby się zająć w pierwszej kolejności. Pokazuję Ci również proste techniki samopomocowe, które możesz stosować od zaraz, aby poprawiać swoje samopoczucie.

 

Na kolejnych spotkaniach kontynuujemy terapie nad zgłoszonymi przez Ciebie problemami, ale też rozmawiamy o tym, co ważnego wydarza się w Twoim życiu i wymaga szczególnej uwagi i uzdrowienia. Podaję i omawiam proste ćwiczenia, które będą wspierać Ciebie w osiągnięciu Twojego celu i utrwalaniu efektów terapii.

 

W procesie zdrowienia ważne jest zaangażowanie całego organizmu, dlatego uczę przydatnych umiejętności zdrowienia i samoregulacji. Ważna jest nasza współpraca, a także to co robisz między sesjami oraz samoobserwacja. Prowadząc sesję dostosowuję metody i techniki do problemu, z którym przychodzisz.