Kliknij w przycisk powyżej

Poznaj przyczynę swojego samopoczucia

A jest nią podświadomość, która zarządza nami aż w 95%. Naprawdę, przykro mi, że Cię rozczarowałam. Niestety, aż 95% naszych zachowań to reakcje automatyczne i nieświadome.

 

Jako małe dzieci wielokrotnie czuliśmy się odrzucani i ranieni. W ten sposób nabieraliśmy przekonań o sobie i otaczającym świecie. Aby nie cierpieć tak bardzo, wyparliśmy wiele wspomnień i emocji. Nieświadomie przejęliśmy dużo wzorców zachowań. Jedne nas wspierają, a inne niestety ograniczają i krzywdzą.

 

Po latach, w obliczu nowych wyzwań i nagromadzonego stresu, te nieuzdrowione trudne wspomnienia, wyparte emocje i ograniczające przekonania, dają znać o sobie na różne sposoby. Przyczyną Twojego złego samopoczucia jest nie tylko teraźniejszość, ale głównie Twoja przeszłość. 

 

To co wydarza się dzisiaj, jest jak włącznik przeszłości, który załącza nasze nawykowe i niekontrolowane reakcje. Jeśli są one dla nas obciążeniem, możemy się temu przyjrzeć i to zmienić, aby żyć tak jak tego pragniemy, bardziej w zgodzie ze sobą.

TAK! Chcę dowiedzieć się jeszcze więcej!

TAK! Chcę kupić sesję

Zależy mi, abyś wybierając terapie ze mną nie miał wątpliwości i czuł się bezpiecznie

Jak będziemy pracować?

Podczas naszego spotkania, korzystam z wielu metod, dostosowując je do Twoich potrzeb. Są one bezpieczne, wielokrotnie przeze mnie oraz moich klientów sprawdzone i pozwalają dotrzeć do źródła problemu. Zawsze wspólnie dążymy do realizacji Twojego celu.

 

Abyśmy skutecznie mogli odczytywać emocje i doznania, które prowadzą do wspomnień i nieświadomych treści, znajdujących się w Twoim ciele, na sesji wprowadzę Cię w stan odprężenia oraz koncentracji.  Jednocześnie zastosuję metodę opukiwania punktów meridianowych lub odpowiedniego ustawienia gałek ocznych, aby pomóc Ci uwolnić się od ich mocy.

 

Często trudne wspomnienia i silne emocje uniemożliwiają właściwą ocenę sytuacji oraz zasłaniają odczuwanie tego, co było dobre w naszym życiu. Gdy je uzdrowisz, będziesz mógł cieszyć się tym co przykrywają. Nauczę Cię również technik radzenia sobie z takimi trudnymi emocjami.  Kiedy zrozumiesz skąd się wzięły dzisiejsze Twoje problemy, zmieni się Twój obraz widzenia siebie i Twojego otoczenia. A to wpłynie na zmianę samopoczucia i podniesie jakość i komfort Twojego życia.

 

Jako doświadczona terapeutka w trakcie sesji dostrajam się do procesów głęboko zachodzących w Twoim mózgu i ciele. W procesie terapeutycznym bazuję na naturalnych, ludzkich zdolnościach do samozdrowienia i samoleczenia, które Ty również posiadasz. Przez całą sesję podążam za Tobą, ponieważ tylko Ty, znasz swoją wyjątkową i unikalną historię, przez cały czas dbając o to, abyś na sesji czuł się bezpiecznie i spokojnie.

 

Pracuję między innymi : EFT, Cellular EFT, Matrix Reimprinting, Brainspotting, Terapia dr. Carla Simmontona, GBE dr. Ewy Reich i inne.

Mogę pomóc Ci w:

 * uzdrawianiu pamięci trudnych wydarzeń, traum (w tym dziedzicznych, społecznych i prenatalnych), aby odzyskać poczucie bezpieczeństwa i zaufania do siebie,

   * konfliktach wewnętrznych i w problemach z relacjami, aby odzyskać poczucie wartości, i budować odwzajemnione, zdrowe relacje.

  * uwalnianiu się od ograniczających przekonań i wzorców, dzięki czemu zaczniesz lepiej rozumieć siebie i wpływać na swoje decyzje,

  * trudnościach z realizacją celów, blokadzie twórczej, wypaleniu zawodowym, aby kształtować życie w zgodzie ze sobą i swoim potencjałami

 

Bo gdy masz w sobie pewność, spokój i radość i pojawia się Twoja kreatywna natura, wtedy życie nabiera nowych, jasnych braw.

* uwalnianiu się od trudnych emocji tj. lęki, fobie, poczucie odrzucenia…, aby wyciszając Twój układ nerwowy powrócić do równowagi,   

  * uwalnianiu się od skutków chronicznego stresu, aby rozluźnić ciało, uwolnić je od bólu,  wzmocnić odporność, poprawić sen,

  * procesie zdrowienia i podnoszeniu jakości życia przy chorobach psychosomatycznych, przewlekłych i zagrażających życiu, aby stworzyć dla Ciebie jak najlepsze warunki dla zdrowienia,

Polityka prywatności

Regulamin Sklepu

joannafrankiewicz@akademia-dobregozycia.pl

+48 694 - 459 - 807 

To zrozumiałe! Przecież się jakoś trzymasz.

 

Tylko, czy tak ma być w Twoim życiu?

 

Pamiętasz szkołę? Przez kilkanaście lat uczyliśmy się w niej tylu niepotrzebnych rzeczy. Niestety, nikt nie uczył nas:

 

   * jak mamy skutecznie radzić sobie z lękiem, złością, smutkiem          czy bezradnością?     

   * jak uwalniać się od wspomnień, które nas niszczą?

   * jak rozpoznawać przekonania i zachowania, które nam                     przeszkadzają?

   * jak budować zdrowe, autentyczne i wspierające relacje?

   * i jak odważyć się pokazać światu, kim naprawdę jesteśmy?

 

Więc, dokąd mamy się udać:

  * gdy czujemy się przytłoczeni i niezrozumiani?

  * gdy jesteśmy bezbronni wobec natarczywych myśli, emocji i             wspomnień?

  * gdy pragniemy innego życia i chcemy w końcu być sobą?

Masz wątpliwości, czy terapia jest dla Ciebie?

Jestem już gotowy / gotowa. Już czas na zmianę.

Przeczytaj co inni piszą o naszej współpracy:

Mogłabym tak wymieniać i wymieniać, ale już chyba wiesz o co chodzi! 

 

Ciągle to samo: trudne emocje, natrętne myśli, nękające wspomnienia, odruchowe reakcje i liczne dolegliwości. Ten sam problem w wielu odsłonach i ta sama przyczyna!

Czy czujesz:

   * Rozczarowanie, niepokój, trudny los i wspomnienia?
   * Niezadowolenie z życia, brak celu i zagubienie?

   * Obolałe ciało, dużo napięć, nadmierne reakcje i zmęczenie?
   * Skomplikowane relacje, praca, która nie cieszy, problemy z dziećmi?

No nareszcie! 

Jesteś! 

 Czekałam na Ciebie.

Chętnie Ci pomogę w terapii.

Krok po kroku odzyskiwałam kontakt ze sobą, zaczęłam lepiej rozumieć co mówi do mnie ciało przez swoje emocje i napięcia, zaczęłam czuć się bezpieczniej. Moje poczucie wartości i zaufanie do siebie wzrosło. Ból zniknął, a w to miejsce powstała chęć rozwijania siebie i pomagania innym, aby tak jak ja mogli żyć pełnią życia.

 

Zaczęłam się intensywnie szkolić! Zabrało mi to długie lata i wiele certyfikacji. Poznałam holistyczne podejście terapeutyczne, które skutecznie trafia do źródła problemu. Czerpałam wiedzę z różnych metod, szukając również tych samopomocowych. Przerobiłam na sobie i uzdrowiłam to co mnie ograniczało i utrudniało mi życie.

 

Najtrudniejszym wyzwaniem, mimo kwalifikacji, było uznanie samej siebie za terapeutkę, gotową do tego, aby pomagać innym. Teraz robię to, co kocham i co ma dla mnie głęboki sens.

 

Jestem trenerką rozwoju osobistego i terapeutką. Od kilku lat pomagam innym odzyskać wpływ na ich życie, aby mogli czuć się ze sobą dobrze, kreując swój własny świat.

Może dlatego, że żeby zostać terapeutką przeszłam niezłą szkołę życia. 

 

Jako przedsiębiorca zmagałam się z wieloma przeciwnościami losu, walcząc w tym samym czasie o zdrowie syna i próbując zakorzenić się w nowym miejscu.

I nadużyłam się, tak, że obolałe ciało, natłok myśli i emocji oraz  bezsenność stały się moją codziennością.

 

Ciągle uważałam, że dam radę i sobie poradzę, ale wracałam do punktu wyjścia. Aż przyszedł moment, w którym sięgnęłam po terapię. Zaczęłam pracować ze swoimi emocjami, wspomnieniami i przekonaniami. W końcu poczułam ulgę.

Dlaczego akurat ja?

Joanna Frankiewicz